This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33180
€2,700.00

Ambient komercal per qera tek Blloku!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 140
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial ne nje nga zonat me te preferuara, tek Blloku. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale me siperfaqe 270 m2. Eshte i organizuar ne 6 ndarje, 1 holl te madh, 2 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje dhe fasade xhami ne nje nga ndarjet. Ne cmim perfshihen vend parkimi per 2 automjete dhe taksat. Shume i pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, qender kursesh etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ290519-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€2,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Zyre me qera
€400.00
€650.00
Go to top