This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33188
€1,300.00

Zyra me qera tek Blloku!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 131
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient per zyra ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka hapesire te bollshme me siperfaqe 137 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi, me ambientin e gatimit. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe shume e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ310519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€300.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€1,000.00
Go to top