This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi (market) të ndodhur tek Prek Cali. Ambienti ka sipërfaqe 220 m² dhe është e pozicionuar buzë rru...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale. Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e b...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€160.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi ne Bllok. Ambienti ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Mjaft i pershtatshem per bar ose resto...

Postuar Oct 15, 2019  tek Dyqan me qera
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Ambienti ka sipërfaqe 51 m² dhe ka një vetratë xha...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€180.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juk...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€670.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia". Dyqani ka sipërfaqe 27.4 m² dhe ndodhet buzë rruge. Cilësitë e ambient...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€165.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin -1...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€285.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e Tregtisë. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 3...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€245.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 50 m². Ka një vet...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€1,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini". Dyqani ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore. Cilësitë e dyqa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€205.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA. Dyqani ka sipërfaqe 26 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesor...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€165.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut. Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Don Boskos, prane rruges kryesore. ndodhet ne katin zero me siperfaqe 72m2. Eshte i perbere nga 2 ndarje dhe 1 tuale...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qera dyqan te Komuna e Parisit. Dyqani ndodhet ne kat zero, me siperfaqe 62m2. I pajisur me fasade xhami dhe qepena metalike. I pershtatsh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€325.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Rrugen Bardhyl. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 20 m2, i pajisur me fasade xhami te jash...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet dyqan ne zonen e Vasil Shantos! Dyqani ka siperfaqe 20 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rruges kryesore. Dyqani eshte i ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€300.00
Go to top