This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #33227
€160.00

Dyqan për qira në Zdrale

Postuar Jun 10, 2019 | Vizita: 14
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale.

Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm.

Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Dyqani është i restauruar muajt e fundit, është i shtruar me pllakë dhe ka tavan gipsi.

Ambienti ka një banjo dhe ofrohet me qira bosh.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 17, 2019 tek Dyqan me qera
€135.00
Shkoder
Postuar May 20, 2019 tek Dyqan me qera
€360.00
€3,000.00
Shkoder
Postuar May 23, 2019 tek Dyqan me qera
€25,000.00
Go to top