This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33229
€700.00

Apartament me qera tek Blloku!

Postuar Aug 31, 2019 | Vizita: 94
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ka hapesira te bollshme me siperfaqe 120 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne gjendje shume te mire dhe i banuar me pare vetem nga te huaj. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje dhe te gjitha kushtet e nevojshme. Cmimi i diskutueshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ100619-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2019 tek Apartamente me qera
€350.00
€400.00
€300.00
Go to top