This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33232
€59,000.00

Apartament 1+1 për shitje në Velipojë

Postuar Jun 10, 2019 | Vizita: 29
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga: – kuzhina,

– një dhomë gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,

– ka kondicioner në kuzhinë,

– ka dritare duralumini,

– banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar dhe gjithashtu ofron mundësinë e blerjes së një garazhdi 40 m².

🏷ÇMIMI I APARTAMENTIT: 59’000 €

——————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€57,200.00
€40,000.00
Shkoder
Postuar Jun 08, 2019 tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Go to top