This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33235
€200.00

Apartament 1+1 me qira në Rus.

Postuar Jan 02, 2020 | Vizita: 1231
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus

. Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë.

Përbëhet nga: – salloni

– një dhomë gjumi

– një banjo

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– banjo të kompletuar

– dritare duralumini të pajisur me grila

– ballkon në sallon .

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

🏷ÇMIMI: 200 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente me qera
€350.00
€245.00
€400.00
Go to top