This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33237
€185,000.00

Ambient biznesi për shitje në Sarreq

Postuar Jan 02, 2020 | Vizita: 1056
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e ambientit: – është i shtruar me pllake

– ka tavan gipsi

– është i ndarë në dy ambiente

– ka një banjo

– ka sistem aspirimi

– sistem kondicionimi

– ka vetratë xhami.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 185’000 €

—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan ne shitje
€490,000.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan ne shitje
€200,000.00
Durres
Postuar Jan 08, 2020 tek Dyqan ne shitje
€1,249,600.00
Shkoder
Postuar Jan 13, 2020 tek Dyqan ne shitje
€80,000.00
Go to top