This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33240
€78,195.00

Apartament 2+1 për shitje pranë “Traditës”

Postuar Jan 02, 2020 | Vizita: 321
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë Traditës.

Apartamenti ka sipërfaqe 120.3 m² dhe ndodhet në katin e IV të banimit.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – salloni

– dy dhoma gjumi

– dy ballkone

– dy banjo

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar ne pllakë

– dritare duralumini të pajisur me grila

– dhomat janë të shtruara me parket

– apartamenti është i ri

– ka dyer druri.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë karabinare.

🏷ÇMIMI: 650 €/m²

—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
€77,000.00
€810.00
Go to top