This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #33241
€37,000.00

Shtëpi private në shitje në rrugën “Kokej”

Postuar Jan 02, 2020 | Vizita: 1257
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”.

Shtëpia ofron: – një sallon + kuzhinë,

– një dhomë gjumi,

– një banjo.

Cilësitë e shtëpisë: – është e shtruar me pllakë

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– kondicioner në sallon

– është restaururar kohët e fundit

Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur të pronësisë.

🏷ÇMIMI: 4’500’000 lekë

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€1.00
Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Go to top