This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33246
€52,500.00

Dyqan për shitje në Sarreq

Postuar Jan 02, 2020 | Vizita: 1107
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq.

Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e bërë lehtësisht të dallueshëm nga rruga kryesore.

Ndodhet në një zonë me akses të lartë te klientëve.

🏷ÇMIMI: 52'500 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan ne shitje
€18,000.00
Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan ne shitje
€26,000.00
Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan ne shitje
€341,690.00
Go to top