This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33250
€80,000.00

Apartament 3+1 për shitje pranë shkollës “Jordan Misja"

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 1065
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -tre dhoma gjumi

– dy banjo

– një kuzhinë

– një korridor të bollshëm

– një ballkon

Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.

Apartamenti shitet i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 80’000 €

————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€110,000.00
€110,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
€135,960.00
Go to top