This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #33260
€3,000.00

Ambient biznesi me qira në Velipojë

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 386
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë.

Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta.

Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti.

Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo.

Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.

🏷ÇMIMI: 3000 €/sezoni

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€350.00
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€160.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€500.00
Go to top