This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33261
€59,950.00

Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 816
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni.

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m².

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– dy dhoma

– dy banjo

– ballkon

– një magazinë.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka dritare duralumini

– dritaret janë të pajisura me grila

– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura

– pallati ka ashensor Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 59’950 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comApartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Go to top