This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33262
€160,000.00

Objekt për shitje në Velipojë

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 606
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr

Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje.

Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë

- dritare duralumini

- dyer duralumini

- kane banjo të pajisur me hidrosanitaret e duhura

- janë të pajisura me kondicionerë.

Godina ndodhet në një zonë mjaft të qetë, larg smogut të qytetit.

Oborri është i bollshëm dhe i rrethuar, gjithashtu ofron vend parkimi.

*Objekti eshte e pajisur me dokumentacion të rregullt*

🏷ÇMIMI: 160'000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€300,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€2,500.00
Vlore
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€54,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€1,200.00
Go to top