This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33263
€350.00

Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 571
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium.

Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Cilësitë e ambientit: – ka vetratë të madhe xhami,

– është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga

– ka kondicioner për të gjithë ambientin,

– ka një banjo.

Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.

🏷ÇMIMI: 40’000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€700.00
€110.00
€110.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Zyre me qera
€500.00
Go to top