This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33264
€40,000.00

Dyqan në shitje në Rus

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 775
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katëshit në Rus.

Dyqani gëzon një sipërfaqe prej 32 m².

✔Cilësitë e dyqanit:

- Më përpara është përdorur si parukeri dhe ofrohet për shitje me të gjitha pajisjet e nevojshme.

- Ka dalje në rrugën kryesore të Rusit.

- Është i shtruar në pllakë cilësore.

- Dyqani përfshin gjithashtu edhe një banjo të pajisur me hidrosanitaret e nevojshme.

- Është i pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

- Ndodhet në një zone tregtare me biznese nga më të ndryshmet.

🏷ÇMIMI (me pajisjet e parukerisë): 42'000 €

🏷ÇMIMI (pa pajisjet e parukerisë): 40'000 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€100,000.00
€24,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Go to top