This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33271
€52,000.00

Apartament ne shitje tek Rruga Ferit Xhajko!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 531
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi, rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri, me ashensor. Ka siperfaqe 57.8 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe te krijon lehtesira me te gjitha anet e qytetit. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ170619-01
wwww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€72,100.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
€77,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
Go to top