This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33285
€500.00

Apartament me qera Prane Qendres!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 68
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale me siperfaqe 113 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i kompletuar dhe i pajisur me te gjitha kushtet. Zona ne te cilen eshte i lokalizuar eshte e preferuar dhe te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme per te evituar makinen. Pamja fantastike qe te ofron ballkoni eshte nje tjeter aset qe i shtohet ketij apartamenti. Per me teper detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ200619-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€280.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€400.00
€400.00
Go to top