This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33292
€95,000.00

Apartament luksoz ne shitje ne Yzberisht!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 284
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament luksoz 3+1 ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Arredimi eshte i ri dhe shitet i mobiluar. Organizimi eshte si me poshte: 1 sallon i madh shume komod, 1 kuzhine e kompletuar ( ka qene dhome gjumi dhe eshte kthyer ne guzhine me vete, mund te perdoret dhome gjumi nese nevojitet, dhe kuzhinen ta vendosesh ne sallon sic eshte projekti i pallatit pasi eshte sallon i madh) , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone qe te ofron nje pamje teper relaksuese. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit 0696697301 per te realizuar nje vizite.Id e prones : AZ210619-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€50,000.00
€60,000.00
€62,000.00
€57,000.00
Go to top