This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Kapanon 550m2 ,kati 2 ,160m2 , me kushte bashkohore , i pershtatshem per Fasoneri ,pozicioni gjeografik ku ndodhet e...

Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit. Ambienti ka një sipërfaqe prej 350 m² dhe nd...

Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme
€420,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune restorant i paisur me te gjitha gjerat e nevojshme cdo gje e re ,me pamje nga Liqeni , ka vend p...

Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2 🎯Ndodhen te Sheshi Isa Boletini Shkoder 🛁 2 wc 💶 cmimi 35000 leke / muaji 📌Fiksoni takim tani...

Postuar May 23, 2019  tek Te ndryshme
€35,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 110 m2. Planimetria e ambientit eshte e org...

Postuar May 21, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira super objekt 📍Ndodhet: Buze Unazes veriore te qytetit te Shkoder ⭐️Jepet me qira dyqan 3 katesh⭐️ 2️⃣kate mbi tok...

Postuar May 21, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1. Ambienti ndodhet te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”....

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€217,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rr...

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qytetit. Objekti ka një sipërfaqe prej 16...

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€35,000.00
Tirane

Shitet post parkimi me certifikat pronesie dhe me nje siperfaqje 27.5 m2 prane juridikut.

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€24,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi prane shkolles "11 Janari". Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 138 m2. Eshte i perbere ne 4 ndarje, ku cdo ...

Postuar May 17, 2019  tek Te ndryshme
€750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në ka...

Postuar May 17, 2019  tek Te ndryshme
€112,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dy...

Postuar May 17, 2019  tek Te ndryshme
€300,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dollari. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 160 m². P...

Postuar May 15, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksiona...

Postuar May 11, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një truall + kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 904 m² i nxë objekti. Ndodhet në lagjen “Skënderbeg”...

Postuar May 11, 2019  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m²; ku 800 m² ...

Postuar May 10, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total s...

Postuar May 10, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek rruga "Him Kolli". Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 140 m2 te organi...

Postuar May 07, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës. Kati i parë dhe i dytë ka...

Postuar May 07, 2019  tek Te ndryshme
€2,000.00
Go to top