This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #33301
€180.00

Ambient biznesi me qira tek Jordan Misja.

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 44
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi".

Ambienti ka sipërfaqe 51 m² dhe ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Është i shtruar në pllakë dhe ka në përbërje një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 22'000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€245.00
Shkoder
Postuar Jul 15, 2019 tek Dyqan me qera
€205.00
Shkoder
Postuar Jul 16, 2019 tek Dyqan me qera
€245.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Dyqan me qera
€450.00
Go to top