This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33302
€32,000.00

Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 665
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive.

Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Ofron: – sallon + kuzhinë

– një dhomë gjumi

– një banjo.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka kondicioner në sallon dhe dhomën e gjumit

– ujë me shpim 24h

– banjo e kompletuar

– shitet e mobiluar.

Gjithashtu apartamenti ofron oborr 30 m².

🏷ÇMIMI: 32’000 €

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,600.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,100.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€65,800.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€61,600.00
Go to top