This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #33304
€72,600.00

Tokë për shitje pranë Kullave Italiane

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 91
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane.

Cilësitë e tokës:

– Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.

– Kjo pronë është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 220 €/m² *I NEGOCIUESHËM*

——————————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 18, 2019 tek Toke ne shitje
€49,060.00
€140,000.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Toke ne shitje
€65,000.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Toke ne shitje
€55,000.00
Go to top