This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33305
€595,000.00

OKAZION: Parking në shitje

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 74
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”.

Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.

🏷Çmimi: 800'000 €

🏷Çmimi OKAZION: 595'000 €

--------------------------------

▶Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€531,000.00
€4,300.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Te ndryshme
€750,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Te ndryshme
€750.00
Go to top