This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33344
€38,000.00

Apartament 3+1 për shitje në Perash

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 772
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në Perash.

Apartamenti ka sipërfaqe 86 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– parabanjo + banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i restauruar kohët e fundit

– është i shtruar me parket

– ka kondicioner

– dritaret janë duralumini dhe të pajisura me grila

Apartamenti gëzon të gjithë dokumentacionin e duhur te pronësisë dhe dodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

🏷ÇMIMI: 38’000 €

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€56,000.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Go to top