This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre ne shitje  »Postime #33369
€15,540.00

Ambient biznesi për shitje tek Juridiku.

Postuar Jul 14, 2019 | Vizita: 23
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut.

Ambienti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 18 m².

Ofron mundësi shfrytëzimi si zyra apo sallë konferencash.

Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ka vetrate xhami.

Gjithashtu ambienti do të pajiset me kodnicioner dhe perde.

🏷ÇMIMI: 1'900'000 lekë

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top