This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre ne shitje  »Postime #33370

Ambiente zyrash për shitje në rrugën "Vaso Kadia".

Postuar Jul 14, 2019 | Vizita: 29
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje ambiente zyrash të ndodhura në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut.

Ambientet ndodhet në katin e katërt dhe kanë përkatësisht sipërfaqe 52 m², 22 m² dhe 34 m².

Ofrojnë mundësi shfrytëzimi si zyra apo salla konferencash.

Ambientet janë të shtruara me pllaka dhe kanë vetratë xhami.

Gjithashtu ambientet do të pajisen me kodnicioner dhe perde.

🏷ÇMIMI i ambientit 52 m²: 5'500'000 lekë

🏷ÇMIMI i ambientit 22 m²: 2'900'000 lekë

🏷ÇMIMI i ambientit 34 m²: 3'600'000 lekë

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 14, 2019 tek Zyre ne shitje
€15,540.00
Go to top