This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33375
€42,000.00

Apartament 2+1 për shitje tek Sahati

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 1920
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati.

Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m².

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhina

– dy dhoma gjumi

– një banjo të kompletuar

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë, ka dritare duralumini dhe 3 kondicionerë.

Apartamenti ofrohet për shitje pjesërisht i mobiluar.

🏷Çmimi: 42’000 €

——————————–—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
€77,000.00
€103,000.00
Go to top