This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33377
€42,000.00

Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

Postuar Jul 14, 2019 | Vizita: 87
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 28 m² dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe tualet.

– Dyqani ofrohet per shitje i pamobiluar

– Eshte i shtruar ne pllake

– Eshte i pajisur me vetrate xhami per reklamim sa me te mire

– Ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme

– Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si zyre, lokal, butik, parukeri etj.

CMIMI: 42’000 €

————————————–

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570

Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
€110,000.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Go to top