This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #33378
€245.00

Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”

Postuar Jul 14, 2019 | Vizita: 60
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.

Ka në përbërje një parabanjo dhe një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan me qera
€410.00
Shqiperi
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan me qera
€270.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan me qera
€550.00
€3,000.00
Go to top