This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #33381
€205.00

Dyqan me qira tek Isa Boletini

Postuar Jul 15, 2019 | Vizita: 59
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini".

Dyqani ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e dyqanit: - është në formën e një duplexi

- e shtruar me pllakë

- ka një banjo.

Ofrohet me qira bosh.

Dyqani ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan me qera
€180.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2019 tek Dyqan me qera
€165.00
€735.00
€245.00
Go to top