This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33384
€30,000.00

Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

Postuar Jul 15, 2019 | Vizita: 164
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit.

Ambienti ka sipërfaqe 81 m².

Është i shtruar me pllaka, ka dyer hekuri në dy hyrje te veçanta. Ka edhe dritare për ajrosje.

Ndodhet në një pallat të ri dhe gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 30’000 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
€110,000.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Go to top