This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33387
€1,650.00

Ambiente biznesi për shitje në Sarreq.

Postuar Jul 16, 2019 | Vizita: 149
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shtije ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq.

Ambientet ndodhen në katin përdhe të godinës dhe kanë sipërfaqe totale 696.1 m² të ndara përkatësisht në: 307.2 m², 200 m², 34.6 m² dhe 154.3 m².

Ambientet ndodhen në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Nxitoni të na kontaktoni për informacione të mëtejshme për të siguruar biznesin tuaj në një ndër zonat më të lakmuara të qytetit.

🏷ÇMIMI: 1650 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 14, 2019 tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Shkoder
Postuar Jul 15, 2019 tek Dyqan ne shitje
€30,000.00
€110,000.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Go to top