This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #33389
€32,700.00

Tokë për shitje në Ndocej

Postuar Jul 16, 2019 | Vizita: 157
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës.

Cilësitë e tokës:

– Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.

– Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

ÇMIMI: 40 milion lekë

———————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

+355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€344,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€140,000.00
€160,000.00
Shkoder
Postuar Aug 13, 2019 tek Toke ne shitje
€72,600.00
Go to top