This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33391
€110,000.00

Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”

Postuar Jul 18, 2019 | Vizita: 187
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin -1.

Veçoritë e ambientit: -ka sistem sigurie me kamera

-ka sistem aspirimi dhe kondicionimi

-ka 1 banjo

Ambienti mund të jepet me qira bosh.

🏷ÇMIMI: 110’000 €

——————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Dyqan ne shitje
€20,000.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2019 tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Shkoder
Postuar Jul 15, 2019 tek Dyqan ne shitje
€30,000.00
Shkoder
Postuar Jul 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
Go to top