This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33392
€250.00

Apartament 2+1 me qira pas Rektoratit.

Postuar Jul 18, 2019 | Vizita: 122
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pas Rektoratit.

Apartamenti ka sipërfaqe 108 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë laminat

- ka 2 kondicionerë

- dritare durlumini të pajisura me grila

- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura

- pallati ka ashensor.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€600.00
€400.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€325.00
Go to top