This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33393
€20,000.00

Garsoniere në shitje në Kune

Postuar Jul 18, 2019 | Vizita: 3163
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës.

Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe ofron: -një dhomë

-një banjo

-një ballkon.

Apartamenti shitet i pamobiluar.

ÇMIMI: 20’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
€28,000.00
€51,500.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
Go to top