This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ambjenti ndodhet ne Qender, eshte 110 m2 dhe eshte i ndare ne 3 Ambjente, 1 ballkon, 1 tualet. Ndodhet ne katin e trete te nderteses dhe eshte ne p...

Postuar Nov 10, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 150 m2. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Cmimi 700 euro/muaji. Per te organizuar nje ...

Postuar Nov 02, 2019  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 60 m2, tek Ish-Ekspozita. Ambienti eshte i ndare ne dy hapesira dhe eshte mjaft i pershtatshem per zyra...

Postuar Nov 02, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe nd...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra prane Presidences. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarje me vetrate xh...

Postuar Oct 15, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka hapesire te bollshme me siperfaq...

Postuar Oct 15, 2019  tek Zyre me qera
€1,300.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne nje nga zonat me te preferuara, tek Blloku. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te...

Postuar Oct 15, 2019  tek Zyre me qera
€2,700.00
Tirane

Ambjenti i Biznesit eshte i pershtatshem per zyra, eshte 76 m2 dhe ndodhet ne katin zero te nderteses. E gjithe Pamja perballe eshte me fasade xham...

Postuar Nov 16, 2019  tek Zyre me qera
€600.00
Tirane

Zyra ndodhet tek Liqeni i Thate. Ka hapesire te mjaftueshme me siperfaqe prej 143 m2 ku perfshihen, 4 ambjente te ndara, 2 tualete dhe 1 ballkon me...

Postuar Nov 16, 2019  tek Zyre me qera
€600.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne "Komune te Parisit" dhe eshte 2+1, 100 m2 . Ështe i organizuar ne 3 ambjente(dy prej te cilave me parket), 2 tualete, 1 soxh...

Postuar Oct 30, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira ambient zyre tek Liceu , prane Ambasades Amerikane. Ambienti eshte i organizuar ne 4 dhoma te ndara me hapesire te bollshme , 2 tuale...

Postuar Oct 30, 2019  tek Zyre me qera
€400.00
Tirane

Ambjenti eshte 3+1, 126 m2, ndodhet ne katin e trete te nderteses. Eshte i perbere nga 3 Ambjente, 2 tualete, 1 Ballkon. I shtruar me Parket dhe i ...

Postuar Oct 25, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Shqiperi

Ambienti ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe. Ështe 3+1, 131 m2 dhe ndodhet ne katin 4 te nderteses. Per me shume informacione na kontaktoni! ID: DH2210...

Postuar Oct 25, 2019  tek Zyre me qera
€630.00
Tirane

Ambjenti eshte 110 m2, ka 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone. Ndodhet ne katin 4 te nderteses. Per me shume informacion na kontaktoni! ID:AZ231019-02

Postuar Oct 25, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti eshte 120 m2, eshte i perbere nga 1 Arshive, 3 ndarje, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e pare te nderteses. Cmimi eshte 900 euro pe...

Postuar Oct 25, 2019  tek Zyre me qera
€900.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo, eshte 2+1, 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe i perbere nga 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone...

Postuar Oct 25, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo. Ështe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe e perbere nga 2 ndarje, 1 tualet. Ështe Pallat i r...

Postuar Oct 25, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut. Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre me qera
€410.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut. Ambienti ndodhet në katin e katërt...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre ne shitje
€22,950.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut. Ambienti ndodhet në katin e katërt...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre ne shitje
€20,480.00
Go to top