This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33411
€140,000.00

Apartament 2+1 në shitje në Velipojë

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 121
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit.

Ka sallon dhe kuzhinë, dhomë matrimoniale, një dhomë me shtrat dopio dhe marinar si dhe 2 banjo.

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti që mund të shijohet nga veranda prej 174 m².

Apartamenti i shitet i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 140’000 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,200.00
€78,195.00
€48,000.00
€57,200.00
Go to top