This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33441
€64,800.00

Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 98
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m², tek Teatri “Migjeni”.

Apartamenti ndodhet në katin e II banim, ka: -një sallon

-dy dhoma gjumi

-dy banjo (njëra banjo ndodhet në dhomën matrimonial)

-një ballkon

Apartamenti është i gjithë i shtruar me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

🏷ÇMIMI: 600 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
€50,681.00
€54,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Go to top