This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33447
€45,000.00

Apartament 1+1 për shitje në Zdrale

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 104
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët).

Ka një banjo dhe një ballkon.

Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

Pallati është i ri i pajisur me ashensor.

🏷ÇMIMI: 45’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€100,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,108.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,600.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,100.00
Go to top