This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33453
€47,300.00

Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 204
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga:

- 2 dhoma gjumi

- sallon + kuzhinë

- koridor

- banjo

- ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

- Dhomat janë të shtruara me pllakë

- Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

- Hidrosanitare janë të markave cilësore

- Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

🏷ÇMIMI: 47’300 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€40,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€63,400.00
€52,000.00
Go to top