This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33454
€51,240.00

Apartament 1+1 për shitje tek ish-5 Heronjtë

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 94
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 85.4 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VII të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga: – 1 dhomë gjumi

– sallon + kuzhinë

– koridor

– banjo

– ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

– Dhomat janë të shtruara me pllakë

– Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

– Hidrosanitare janë të markave cilësore

– Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

🏷ÇMIMI: 51’240 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€55,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€180,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
Go to top