This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33455
€90,000.00

Apartament ne shitje ne Sarande!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 107
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Sarande, prane lokal Mango. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ndertime mjaft cilesore. Ka siperfaqe totale prej 115 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh i cili lidh te gjitha dhomat e apartamentit. Shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, me te gjitha kushtet e nevojshme, i investuar deri ne detaj dhe nuk eshte kursyer asgje. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim dhe te ofron pamje mahnitese nga deti. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN070819-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
€48,000.00
Go to top