This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33458
€350.00

Apartament me qera tek Tregu Elektrik!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 86
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 148 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ080819-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente me qera
€2,000.00
€295.00
Go to top