This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33460
€85,000.00

Apartament ne shitje ne Selite!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 88
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 tek rruga Irfan Tomini, Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe i pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar. Ofron lehtesira si: stacion urbani, shkolla, market, park etj. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ080819-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€53,000.00
€150,000.00
€87,000.00
€126,132.00
Go to top