This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33461
€150.00

Apartament 1+1 me qira në Rus

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 67
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1, tek Pallati me Hark, Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 56 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ofron: – një sallon,

– një dhomë gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Apartamenti është i shtruar me pllakë dhe jepet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 18’000 lekë/muaj

——————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€300.00
€450.00
Go to top