This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33462
€54,000.00

Apartament 2+1 ne shitje te Mahalla e Cakajve

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 116
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 me vendndodhje: “Mahalla Cakajve”, pallat i ri (me ashensor).

-Apartamenti pozicionohet ne katin e VII-te te nderteses (kati VI-te i banimit) me nje siperfaqe prej 108 m².

-Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine, dy banjo (me dushe), koridor dhe dy ballkone.

Cilesi te apartamentit:

-dritaret dhe dyert e ballkonit alumini si dhe dopio xham,

-dyert e brendshme druri dhe dera e jashtme druri e blinduar,

-dyshemeja e shtruar me pllake,

-termoizolim i jashtem (parandalon te ftohtin dhe te ngrohtin).

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete larg zhurmave dhe pluhurit si dhe mundeson nje pamje te kendshme te qytetit per shkak te pozicionimit ne kat te larte te apartamentit.

CMIMI 54.000 €

—————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€50,000.00
€60,000.00
€62,000.00
€57,000.00
Go to top