This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33464
€83,200.00

Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 76
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit në Sarreq dhe me sipërfaqe totale prej 104 m².

Apartamenti ka në përbërje 2 dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë, 2 banjo me të gjitha hidrosanitaret dhe një ballkon

Është i arreduar me të gjitha orenditë shtëpiake.

Ofron pamje nga lindja dhe nga perëndimi.

Pallati është i pajisur me ashensor.

🏷️ÇMIMI: 83’200 €

———————————————————–

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355 676 666 765 ose 📞+355 22 247 570

▶️Gjithashtu në adresën tonë 📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
€36,200.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€54,000.00
Go to top